Aqua City Poprad - wakacje na Słowacji

Planowanie wakacji dla całej rodziny może być nie lada wyzwaniem. Warto zadbać o to, aby każdy członek familii miał co robić podczas wyjazdu. Przecież nie chcesz, żeby twoje pociechy nudziły się niemiłosiernie, podczas twoich pieszych wędrówek. Słowackie góry to świetny wybór, ponieważ zadowalają gusta każdego, nawet najwybredniejszego wczasowicza. Znajdujący się w Popradzie park wodny AquaCity to prawdziwe centrum rozrywkowe, gdzie oferta atrakcji przyprawia o zawrót głowy. Tutaj po prostu nie da się nudzić!

W przepięknym otoczeniu Wysokich Tatr, pośród gęstych i malowniczych lasów znajduje się miasto Poprad. Miejscowość ta, uważana jest za serce Wysokich Tatr, co potwierdza bliskie sąsiedztwo majestatycznych, wiecznie zaśnieżonych szczytów. Kurort ten jest szczególnie często odwiedzany przez Polaków, na co zapewne wpływa fakt, że położony jest zaledwie 40 kilometrów od polskiej granicy. Poza pięknymi szlakami turystycznymi i wspaniałymi górami, Poprad oferuje również usługi kompleksu AquaCity, który wykorzystuje wody termalne a liczba atrakcji robi duże wrażenie. Wystarczy zaznaczyć, że jest to jeden z największych Aquaparków w Europie!

Niesamowita zabawa!
Nazwa AquaCity sugeruje dokładnie to, co słyszymy – tutejszy kompleks to istne wodne miasto, pełne wspaniałych atrakcji. Samych basenów jest tutaj aż kilkanaście a łączna liczba wszystkich wodnych atrakcji wynosi 350! Dorośli, jak i dzieci mogą bawić się na wszelkiego rodzaju kąpieliskach – krytych lub odkrytych, termalnych, relaksacyjnych bądź sportowych. Ponadto, w AquaCity znajduje się plaża, kilka boisk sportowych, aż 6 różnych zjeżdżalni oraz place zabaw dla dzieci. Do wyboru, do koloru! A jak jeszcze wam mało, to możecie udać się na hydromasaże, gejzery, rwące rzeki i dysze. W zasadzie ciężko streścić całą, bogatą ofertę tego wyjątkowego aquaparku. Dostępnych jest wiele specjalnych ofert dla dzieci, dla seniorów, dla rodzin lub dla kolonii. Najmłodsi znajdą się pod opieką wyspecjalizowanych animatorów, dostarczających im mnóstwa rozrywki a dorośli będą mogli wieczorami pobawić się w tutejszych dyskotekach. Co więcej, każdego wieczora o 21:30, odbywa się tu pokaz laserów na basenach Blue Sapphire. Ten multimedialny show wodny sprawi, że nie będziecie chcieli wyjeżdżać.

Coś dla odprężenia i zdrowia
Poza szaleństwem na zjeżdżalni i pokonywaniem kolejnych długości basenu, w AquaCity można również na moment odetchnąć, poświęcając więcej uwagi swojemu ciału i zdrowiu. Znajdziecie tu centrum SPA, kluby fitness oraz hotele. Przede wszystkim jednak warto wiedzieć, że ciecz wykorzystywana w kompleksie to wysoko zmineralizowana woda termalna, która posiada silne właściwości lecznicze. Nie dość, że wpływa ona pozytywnie na drogi oddechowe oraz mięśnie, to służy również jako źródło energii dla całego aquaparku, co sprawia, że jest to wyjątkowo ekologiczne miejsce. Spragnieni atmosfery relaksu powinni udać się na kryte baseny termalne Blue Diamond, gdzie oryginalny wystrój i klimatyczne oświetlenie pozwalają zażyć upragnionego odpoczynku. Masz ochotę na drinka? Wystarczy, że podpłyniesz do baru znajdującego się bezpośrednio w wodzie i zamówisz swój ulubiony trunek, którym możesz raczyć się w wodnym krześle.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 659 784

E-mail: kontakt@aquaparklesna.pl

Na stronie znajdziecie porady dotyczące najlepszych kierunków z atrakcjami wodnymi w Polsce i na świecie. Wskazówki na temat najlepszych aquaparków dla dzieci.