Aquapark Sandra w Pogorzelicy

Szukacie odpowiedniego miejsca na urlop nad morzem? Koniecznie wybierzcie się do Pogorzelicy, położonej nad malowniczą Zatoką Pomorską. To właśnie tutaj znajduje się Aquapark Sandra, gdzie będziecie mogli skorzystać z tych wszystkich wodnych atrakcji, jakich nie da wam Morze Bałtyckie. Co więcej, sąsiedztwo aquaparku zawsze zagwarantuje wam zabawę, nawet wtedy, gdy pogoda nie dopisze – a wiemy, jak to bywa z latem nad polskim morzem. W Pogorzelicy zyskasz pewność, że cała twoja rodzina będzie mieć udane wakacje!

Pogorzelica to mała miejscowość wypoczynkowa, która zauroczy was swoim kameralnym klimatem i pięknym otoczeniem. Położona w północno-zachodniej części kraju, na Pobrzeżu Szczecińskim, kusi turystów swoim wyjątkowym klimatem, który między innymi tworzą drewniane domki letniskowe. Nie znajdziesz tu więc ogromnych hoteli i hałaśliwych, pstrokatych bazarów z masą turystów. Jednocześnie, miejscowość ma wiele do zaoferowania, jak np. usługi Aquaparku Sandra, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Sąsiedztwo pachnącego, sosnowego lasu oraz szumiącego morza sprawiają, że każdy poczuje się jak w odosobnionym rajskim hotelu, ulokowanym w sercu dżungli. Oto, co jeszcze oferuje to urocze miejsce.

Rekreacja i zabawa!
Jeśli udajecie się nad morze z małymi szkrabami, warto zapewnić im bezpieczne lekcje pływania w bezpiecznej przestrzeni. W Aquaparku Sandra znajduje się basen do profesjonalnej nauki pływanie, gdzie twoje pociechy będą mogły uczyć się sztuki pływackiej wraz z instruktorem i ratownikiem. Po nauce, trzeba się trochę zabawić, dlatego warto udać się do Wodnej Dżungli i placu zabaw, na których punkcie dzieciaki oszaleją. Są tu bowiem zjeżdżalnie, fontanny, kładki, figurki zwierząt oraz jacuzzi, które pozwalają na fajną oraz bezpieczną rozrywkę. Ponadto, kompleks dysponuje różnego rodzaju zjeżdżalniami, które dostarczają niezapomnianych wrażeń. Bardziej odważni, mogą udać się na nową, ekstremalną zjeżdżalnię, w której zamontowano specjalną zapadnię. Latem, dobrze być na zewnątrz i korzystać z pięknej pogody, dlatego warto skorzystać z zewnętrznego basenu, gdzie znajdują się takie atrakcje, jak sztuczna fala, dzika rzeka oraz jacuzzi. Przyjemna woda znajdująca się w basenie, sprawi, że niestraszne będą wam letnie upały! Bardziej aktywni wczasowicze będą mogli wykazać się na wodnych boiskach do gier zespołowych, gdzie znaleźć można trzy tory przeszkód.

Coś dla wyciszenia i urody
Jeśli szukasz oazy spokoju i wypoczynku koniecznie musisz zapoznać się z ofertą Spa & Wellness Aquaparku Sandra. Znajdziesz tu bowiem baseny termalne, jacuzzi zewnętrzne oraz baseny do ćwiczeń w wodzie. Wszystko po to, żebyście poczuli się jak nowonarodzeni. Co więcej, w strefie SPA dostępne są również sauny, zarówno sucha, jak i parowa. Ciekawostką będzie skorzystanie z rytuału Hammam, zabiegu, który oczyszcza nasze ciało i sprzyja jego odnowie. W tym celu zbudowano oddzielną łaźnie, której magiczny i egzotyczny wystrój przenosi w inną rzeczywistość. W całym pomieszczeniu znajdują się krany z ciepłą i zimną wodą oraz stół do masażu. Wszystko to pozwala szybko zapomnieć o codzienności i stresie.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 659 784

E-mail: kontakt@aquaparklesna.pl

Na stronie znajdziecie porady dotyczące najlepszych kierunków z atrakcjami wodnymi w Polsce i na świecie. Wskazówki na temat najlepszych aquaparków dla dzieci.