Surfing rodeo w Aquaparku we Wrocławiu - zmierz się z wysoką falą

Z zazdrością myślisz o kalifornijskich plażach i surferach, którzy mogą mierzyć się z wysokimi falami. Niestety nasz rodzimy Bałtyk nie jest w stanie zagwarantować takich atrakcji, jednak czego morze nie może, Aquapark we Wrocławiu potrafi! Nie musisz wyruszać w długą podróż nad ocean, żeby nauczyć się podstaw surfingu. Wrocławski kompleks oferuje swoim gościom możliwość skorzystania z atrakcji zwanej Surfing Rodeo. Każdy śmiałek będzie mógł zmierzyć się z naprawdę wysoką falą i zobaczyć, jak długo utrzyma się na desce. Podejmij wyzwanie i sprawdź ze znajomymi, który lub która z was jest królem surferów.

We wrocławskim aquaparku spotkasz naprawdę wiele atrakcji, jednak to Surfing Rodeo pozwala zasmakować prawdziwej egzotyki. Wystarczy przyjść na basen i podjąć wyzwanie. Jest to świetny pomysł na spędzenia dnia z paczką znajomych lub na zwykły test wytrzymałościowy. W końcu surfowanie nie należy do najłatwiejszych sportów i wymaga doskonałego opanowania techniki oraz poczucia równowagi. Dlatego trening na sztucznej fali polecany jest nie tylko surferom, ale też osobom, które uprawiają kitesurfing lub wakeboarding. Poczuj się, jak prawdziwy zdobywca oceanicznych fal i ruszaj na basen.

Kto może skorzystać?
Z pewnością wszyscy ci, którzy szukają mocnych wrażeń i chcą sprawdzić się w roli profesjonalnego surfera. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość i dystans do siebie. Przede wszystkim to świetna zabawa, która wystawi na próbę Twoje umiejętności zachowania równowagi na szalejącej fali. Nad naszymi poczynaniami czuwa wykwalifikowany instruktor, który udziela wszelkich niezbędnych informacji i pokazuje, jak odpowiednio manipulować deską i ciałem. Ponadto sztuczna fala świetnie sprawdza się jako zimowy trening dla wszystkich tych, którzy uprawiają wodne sporty lub letni dla tych, którzy jeżdżą na desce snowboardowej. W zasadzie jakikolwiek sport związany z deską i potrzebą balansowania ciałem wymaga od nas ciągłych ćwiczeń, a Surfing Rodeo jest świetnym narzędziem treningowym. Żeby jednak korzystać z wrocławskiej atrakcji nie trzeba wcale posiadać żadnych specjalnych umiejętności. Samo doświadczenie wyzwala wiele adrenaliny i motywuje do podejmowania kolejnych wyzwań i choćby dlatego warto spróbować!

Jak to działa?
We Wrocławiu zastosowano innowacyjne rozwiązanie, pozwalające zbudować prawdziwy symulator surfingu. Tego rodzaju urządzenia działają na zasadzie sztucznej rzeki, która produkuje sztuczne fale, przypominające te oceaniczne. W specjalnej niecce basenowej jest zamontowany symulator, który generuje fale o różnej wysokości i możliwości zmiany prędkości przepływu. Specjalna, elastyczna powierzchnia zapewnia wyjątkowo wysokie bezpieczeństwo. To wszystko sprawia, że wszelkie upadki są zupełnie niegroźne a miękki lądowanie jest zagwarantowane. Chodzi o to, żeby symulator był narzędziem, pozwalającym zetknąć się ze sportami wodnymi wszystkim tym, którzy nie posiadają żadnego przygotowania i doświadczenia. Na Surfing Rodeo absolutnie każdy może postawić swoje pierwsze kroki na desce i zdobyć swoje pierwsze fale, bez obawy o to, że się poobija czy potłucze.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 659 784

E-mail: kontakt@aquaparklesna.pl

Na stronie znajdziecie porady dotyczące najlepszych kierunków z atrakcjami wodnymi w Polsce i na świecie. Wskazówki na temat najlepszych aquaparków dla dzieci.