Zjeżdżalnie multimedialne w aquaparkach - frajda dla zmysłów!

Tradycyjne zjeżdżalnie, w których jedyną atrakcją był zjazd w dół do wody to już dawna przeszłość. Teraz nowoczesna technologia umożliwia stworzenie wewnątrz rury zjeżdżalni prawdziwie fantastyczną rzeczywistość, która każdemu przysporzy niezapomnianych wrażeń. Wyobraź sobie feerię barw i mieniące się sznury świetlne, które towarzyszą twojej szybkiej wędrówce do wody. Tylko najlepsze aquaparki w Polsce oferują tego typu atrakcje, które angażują wszystkie zmysły w ten sposób, że zwyczajnie chce się więcej!

Nowoczesne aquaparki muszą śledzić wszelkie nowinki oraz innowacje, ponieważ współczesna technologia sprawia, że to, co jeszcze wczoraj było szczytem możliwości, dziś jest już prehistorią. Wszelkiego rodzaju atrakcje wodne ulegają ciągłym udoskonaleniom tak, aby przyciągać nowych klientów i zaskakiwać tych stałych. Multimedialne zjeżdżalnie powoli stają się normą w aquaparkach. Zapewniają zupełnie inne doznania, sprawiając, że zjazd do wody jest wyśmienitą frajdą dla każdego gościa basenu, bez względu na wiek.

Niesamowite efekty!
Innowacyjne zastosowanie technologii LED pozwala stwarzać różnego rodzaju efekty, które sprawią, że poczujesz się jakby podróżował w czasie lub wpadał prosto w wir czasoprzestrzenny. Możliwości jest bardzo wiele a w każdym scenariuszu doznania są po prostu niesamowite. Futurystyczne kręgi świetlne przeniosą Cię w świat filmu Tron, a dźwięki z toru wyścigowego i szybko migające światła spowodują, że poczujesz się jakbyś poruszał się z prędkością formuły 1. Każdy, kto jeszcze nigdy nie próbował takiego multimedialnego zjazdu będzie pod głębokim wrażeniem, ponieważ kreowane przez specjalistów efekty naprawdę potrafią zaskoczyć każdego. Nie jest to zwykłe oglądanie niesamowitych obrazów, tylko realne doświadczenie. Szczególnie ciekawie wypadają te scenografie, które bazują na efekcie dezorientacji, zaburzając naszą percepcję do tego stopnia, że nie orientujemy, gdzie zaczyna a gdzie kończy się iluzja. Każdy powinien tego spróbować!

Jak to działa?
Wcale nie trzeba budować od nowa specjalnej zjeżdżalni, żeby dany aquapark mógł się poszczycić posiadaniem wyjątkowych efektów multimedialnych. Wystarczy, że zgłosi się do odpowiedniej firmy, która przygotuje wersję dodatkowego uatrakcyjnienia specjalnie dla istniejącego już obiektu. Warto zaznaczyć, że przejazd zjeżdżalnią multimedialną nie zawsze musi być taki sam, co wiążę się tym, że w pewnym momencie goście aquaparku zwyczajnie się znudzą i przejdą do konkurencji. Diody można bowiem zaprogramować tak, że temat przejazdu będzie się zmieniał, co jest niezwykle wygodną opcją dla właściciela danego basenu. Osoby korzystające z takiej zjeżdżalni nie powinny mieć na sobie okularów, ponieważ nie będą w stanie cieszyć się niesamowitymi efektami. Równie ważne jest, aby zachować swobodną pozycję ciała, co pozwoli na swobodny przepływ i maksimum frajdy. Systemy te są w pełni bezpieczne i mogą zostać momentalnie zablokowane przyciskiem awaryjnym przez wyszkolonego ratownika. Możesz nam uwierzyć, że po zjeździe z efektami multimedialnymi, nie wrócisz już na tradycyjną, nudną zjeżdżalnię.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 659 784

E-mail: kontakt@aquaparklesna.pl

Na stronie znajdziecie porady dotyczące najlepszych kierunków z atrakcjami wodnymi w Polsce i na świecie. Wskazówki na temat najlepszych aquaparków dla dzieci.