Aqua Park Szpindlerowy Młyn w Karkonoszach

Szpindlerowy Młyn to niezwykle urokliwe miasto położone w północnych Czechach, w Karkonoszach. Do tej pory kojarzone było głównie przez narciarzy, ponieważ to właśnie tutaj znajduje się największy, czeski ośrodek narciarski. Obecnie jednak oferta miasta poszerzona jest o usługi Aquaparku, który kusi turystów licznymi atrakcjami. W dzisiejszym artykule, charakteryzujemy po krótce, co czeka każdego, kto wybiera się doświadczyć wodnych przeżyć w Szpindlerowy Młynie.

Aquapark Szpindlerowy Młyn to świetne miejsce dla tych, którzy udają się na narty całą rodziną. Kompleks znajduje się tuż przy stoku narciarskim, oferując również usługi hotelowe. Każdy więc, kto w zimę uda się na zdobywanie śnieżnych stoków, będzie mógł wygrzać się wieczorem w jacuzzi lub saunie. Latem zaś, można korzystać z basenów, bawiąc się w nich po całodziennych, górskich wędrówkach. Miejsce oferuje przyjemny relaks i zabawę dla całej rodziny w otoczeniu malowniczych, górskich szczytów. Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację na aquapark!

Wodne atrakcje
Kompleks oferuje dobrą zabawę i przyjemny relaks w swoich basenach rekreacyjnych oraz dziecięcych. Ponadto znajdują się tu trzy fantastyczne zjeżdżalnie, z czego jedna kryta o długości 55 metrów, a dwie pozostałe otwarte o długości 72,5 metra oraz 68,4 metra. W każdym basenie znajdziemy natryski masujące oraz masujące łóżka perełkowe, które błogo rozpieszczają gości ośrodka. Równie mile spędzimy czas w dużym lub małym jacuzzi, gdzie temperatura wody wacha się między 28 a 33 stopniami C. Ci, którzy chcą poczuć się jak na spływie prawdziwym górskim potokiem, mogą udać się na atrakcję zwaną Rwącą Rzeką, gdzie zmieniający prędkość bieg wody zapewnia świetną i niezapomnianą zabawę. Zapaleni rowerzyści mają możliwość skorzystania z nowej atrakcji, jaką jest AquaBike. Dla najmłodszych do dyspozycji jest grzybek wodny oraz natryski, które zapewnią maluchom wiele frajdy. Warto wspomnieć o wyjątkowo smacznym bufecie, który znajduje się tuż przy basenie i w którym istnieje możliwość zakupienia ciepłej przekąski.

Strefa Wellness
Po wycieńczających nartach i górskich wspinaczkach nie ma jak odrobina relaksu. Właśnie dlatego Aquapark Szpindlerowy Młyn ma do zaoferowania bogate usługi Spa & Wellness. Do dyspozycji gości są różnego rodzaju łaźnie parowe oraz wyjątkowa grota sola. Ta ostatnia zbudowana jest za pomocą specjalnych technologii środowiskowych, które są chronione europejskim patentem. Zaciekawić może fakt, że jedna godzina pobytu w grocie solnej równa się aż trzem dniom spędzonym nad morzem. W ofercie jest również sauna, która świetnie wspomaga czynności serca, poprawia pracę dróg oddechowych oraz pozytywnie wpływa na układ nerwowy. Sauna pomaga również skutecznie walczyć z migreną oraz różnego rodzaju alergiami. Warto zatem odrobinę się dotlenić i zadbać o swoje zdrowie. W tym celu można wybrać się również na jeden z wielu masaży, które pozwolą nabrać sił do dalszych zjazdów bądź pieszych wycieczek. Zażywanie relaksu w ośrodku położonym tuż na skraju górskiego lasu sprawi, że poczujesz się absolutnie wyjątkowo i szybko zapomnisz o stresie.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 659 784

E-mail: kontakt@aquaparklesna.pl

Na stronie znajdziecie porady dotyczące najlepszych kierunków z atrakcjami wodnymi w Polsce i na świecie. Wskazówki na temat najlepszych aquaparków dla dzieci.